Hakkımızda


1997 yılında Çorlu'da faaliyete başlayan Serhat Koltuk, küçük bir atölye iken azmin, kararlılığın ve çok çalışmanın sonucunda bugün seçkin bir kuruluş olarak sektörde yerini almıştır.

Eskimiş veya yıpranmış koltuk ve oturma gruplarını yeniden düzenlenerek ve modifiye edilerek, ilk görünümlerine ve kalitesine dönüştürmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli işçiliğimiz ile bugüne kadar sayısız müşterilerimize memnuniyet verici çözümler üretmenin gururunu yaşamaktayız.

Geniş ürün yelpazesiyle birlikte firmamız her geçen gün ürün çeşitliliğine yenilerini eklemektedir. Üretim ilkesini kalite olarak benimseyen Serhat Koltuk, her kesime uygun zengin modelleriyle verimliliği ve konforu en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz
Üretim ilkesini "daima kalite" olarak benimseyen Serhat Koltuk, her kesime uygun zengin çeşitleri ile verimliliği ve konforu en üst düzeyi çıkarmayı hedeflemektedir.
Beğendiğiniz ürün modelini göstermek, fiyat bilgisi almak ya da tamir ettirmek istediğiniz ürünün resmini bize veya E-posta yoluyla gönderebilirsiniz